• 11.8°C
    Clear

  • Pretraži !

    Općenito

    Zaobavljanje poslova iz samoupravnog djelokruga Grada Belog Manastira, kao i poslova državneuprave prenesenih na Grad Beli Manastir, ustrojava ju se upravnatijela.

    Upravna tijela ustrojavaju se u skladu s rasporedom i opsegom poslova i prema srodnosti i organizacijskoj povezanosti tih poslova, kao upravni odjeli i službe.
     
    USTROJSTVO GRADSKE UPRAVE
    Gradsku upravu Grada Belo Manastira čine tri upravnatijela Grada Belog Manastira:

    1. Upravni odjel za graditeljstvo istambeno-komunalne poslove
    2. Upravniodjel za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti
    3. Služba gradonačelnika i Gradskog vijeća.

     
    U okviru Upravnog odjela za graditeljstvo i stambeno-komunalne poslove djeluje jedan pododjel:

    – Pododjel za upravne i imovinsko-pravne poslove.

     
    U okviru Upravnog odjela za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti djeluju dva pododjela:

    – Pododjel za društvene djelatnosti
    – Pododjel za proračun i financije

    Služba gradonačelnika i Gradskog vijeća obavlja stručne, administrativne i druge poslove gradonačelnika, Gradskog vijeća i njegovih radnih tijela i stručne poslove za mjesne odbore s područja Grada. Osim navedenih poslova, Služba gradonačelnika i Gradskog vijeća obavlja i protokolarne i informativne poslove, kadrovske, pomoćno-tehničke i ostale zajedničke poslove.


    K O N T A K T

    Grad Beli Manastir
    Kralja Tomislava 53
    31300 Beli Manastir

     

    v.d. pročelnika
    Zdenko Topalović

    t: +385 31 710 207
    e: zdenko@beli-manastir.hr

     

    Viša savjetnica za
    normativno-analitičke poslove
    Andreja Kovač

    t: +385 31 710 204
    e: andreja@beli-manastir.hr

     

    Administrativna referentica gradonačelnika
    Anita Tkalčević

    t: +385 31 710 200
    e: anita@beli-manastir.hr

     

    Referentica za administrativne poslove
    Sajonara Findžanović

    t: +385 31 710 204
    e: sajonara@beli-manastir.hr

     

    Referentica za uredsko poslovanje
    – Radmila Kuhta

    t: +385 31 710 220
    e: radmila@beli-manastir.hr

     

    Spremačica
    Rozalija Vereš

    U Upravnom odjelu za graditeljstvo i stambeno-komunalne poslove obavljaju se sljedeći poslovi:

    – uređenje naselja i stanovanje,
    – prostorno i urbanističko planiranje,
    – komunalno gospodarstvo,
    – zaštita i unapređenje prirodnog okoliša,
    – promet na svom području,
    – priprema zemljišta za izgradnju
    – priprema izrade projektne dokumentacije,
    – stambeni poslovi,
    – priprema i izrada projekata koji bi se sufinancirali iz strukturnih i kohezijskih fondova Europske unije,
    – implementacija navedenih projekata,
    – uspostavljanje i poticanje prekogranične suradnje i suradnje s drugim jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave, radi izrade i provedbe navedenih projekata,
    – te ostali poslovi sukladno posebnim zakonima i drugim aktima.


    K O N T A K T I

    e: graditeljstvo@beli-manastir.hr
     
    Pročelnica
    – Kornelija Pacanović Zvečevac

    t: +385 31 710 209
    e: k.zvecevac@beli-manastir.hr
     
    Voditeljica pododjela za imovinsko-pravne poslove
    – Tatjana Novak-Belić

    t: +385 31 710 209
    e: t.novak@beli-manastir.hr
     
    Samostalni upravni referent za prostorno uređenje
    – Marko Đurin

    t: +385 31 710 206
    e: marko@beli-manastir.hr
     
    Viši referent za komunalno uređenje
    – Stipo Brdarić

    t: +385 31 710 208
    e: s.brdaric@beli-manastir.hr
     
    Viši referent – komunalni redar
    – Ivan Lovrenčić

    t: +385 31 710 208
    e: i.lovrencic@beli-manastir.hr
     
    Voditeljica pododjela za nominiranje i upravljanje projektima
    – Laura Blagus Tenjeri

    t: +385 31 710 211
    e: l.tenjeri@beli-manastir.hr
     
    Stručna suradnica za projekte
    – Ana Rebrina

    t: +385 31 710 211
    e: a.rebrina@beli-manastir.hr

    U Upravnom odjelu za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti obavljaju se sljedeći poslovi:

    – poticanje razvoja gospodarstva, poduzetništva i korištenja imovine Grada,
    – poslovi u svezi gospodarenja nekretninama u vlasništvu Grada,
    – vođenje financijskog i materijalnog poslovanja Grada,
    – izrada i izvršavanje Proračuna i godišnjeg obračuna Proračuna Grada,
    – razrez i naplata prihoda koji pripadaju Gradu,
    – obavljanje računovodstvenih poslova,
    – vođenje knjigovodstvenih evidencija i osiguranja imovine,
    – naplata odštetnih zahtjeva za nastale štete i drugi poslovi vezani za financijsko poslovanje Grada,
    – poticanje poduzetničkih aktivnosti putem posebnih programa od interesa za Grad,
    – poslovi iz oblasti društvenih djelatnosti: kulture, tehničke kulture i športa, brige i odgoja djece predškolske dobi, osnovnog školstva, socijalne skrbi, zdravstva i udruga građana.


    K O N T A K T I

    Pročelnica
    Sonja Veseli

    t: +385 31 710 225
    e: sonja@beli-manastir.hr

    Voditeljica pododjela za financije i proračun djelatnosti
    Katica Krušelj

    t: +385 31 710 224
    e: katica@beli-manastir.hr

    Viši savjetnik za gospodarstvo i društvene djelatnosti
    Ljubomir Horvat

    t: +385 31 710 207
    e: ljubomir@beli-manastir.hr

    Viši stručni suradnik za gospodarstvo
    Petar Tokić

    t: +385 31 710 214
    e: petar@beli-manastir.hr

    Referentica za blagajnu i proračunske rashode
    Andrijana Šabić

    t: +385 31 710 223
    e: andrijana@beli-manastir.hr

    Referentica obračuna i naplate prihoda
    Zvezdana Blagojević

    t: +385 31 710 205
    e: zvezdana@beli-manastir.hr

    Referentica obračuna i naplate prihoda
    Marica Knežević

    t: +385 31 710 216
    e: marica@beli-manastir.hr

    Referentica za obračun plaća i naknada