• 1.3°C
    Overcast

  • Pretraži !

    Stalna radna tijela

    Mandatna komisija

    1. Ivan Šutalo, predsjednik,
    2. Jadranka Sabljak, član,
    3. Marko Bogatić, član.

    Odbor za izbor i imenovanje

    1. Oliver Matijević, predsjednik,
    2. Igor Pavelić, zamjenik predsjednika,
    3. Željka Zagvozda, član.

    Odbor za Statut i Poslovnik

    1. Krunoslav Perišin, predsjednik,
    2. Oliver Matijević, zamjenik predsjednika,
    3. Mladen Vargek, član,
    4. Marko Bogatić, član,
    5. Dejan Jeličić, član.

    Odbor za društvene djelatnosti

    1. Branka Burić Benak, predsjednica,
    2. Ivana Kišćinal, zamjenica predsjednice,
    3. Nives Peran, član,
    4. Nevenka Kolesarić, član,
    5. Šandor Juhas, član.

    Odbor za financije i Proračun

    1. Igor Ivković, predsjednik,
    2. Damir Paulić, zamjenik predsjednika,
    3. Denis Čeh, član,
    4. Aleksandra Dvornić, član,
    5. Ana Matijaković, član.

    Odbor za pitanja i zaštitu nacionalnih zajednica i manjina

    1. Ferenc Kovač, predsjednik,
    2. Zorana Žigić, zamjenica predsjednika,
    3. Duško Mihajlović, član,
    4. Stefan Kričković, član,
    5. Ana Matijaković, član.

    Odbor za prostorno uređenje, graditeljstvo, zaštitu čovjekova okoliša i stambeno-komunalne poslove

    1. Miroslav Kosanović, predsjednik,
    2. Ljubica Tubić, zamjenica predsjednika,
    3. Svetlana Žarković, član,
    4. Risto Pajčin, član,
    5. Aleksandar Momčilović, član.

    Povjerenstvo za ravnopravnost spolova

    1. Nina Fabijanac, predsjednica,
    2. Mirela Kotromanović, zamjenica predsjednice,
    3. Lidija Šumiga, član,
    4. Mirela Brkanić, član,
    5. Bogdan Tišma, član,
    6. Saša Šipek, član,
    7. Sonja Kučera, član,
    8. Mario Kovač, član,
    9. Bojana Tešić, član,
    10. Dolores Pajčin, član,
    11. Saša Bjelica, član.

    Odbor za dodjelu javnih priznanja

    1. Tomislav Rob, predsjednik
    2. Marijan Peran, zamjenik predsjednika,
    3. Branka Burić Benak, član,
    4. Sonja Kučera, član,
    5. Kristijan Melmajer, član.

    Komisija za preimenovanje ulica Grada Belog Manastira

    1. Davor Gotal, predsjednik,
    2. Tomislav Rob, zamjenik predsjednika
    3. Davor Mucić, član,
    4. Mario Kovač, član,
    5. Snježana Vuković, član.

    Savjet potrošača javnih usluga Grada Belog Manastira

    1. Sonja Kučera, predsjednica,
    2. Tanja Popović Filipović, član,
    3. Nikola Opačić, član.