• Pretraži !

  Obrazovanje, kultura, sport

  21 Završen projekt Adaptacija dječjeg vrtića „Cvrčak“ – prenamjena prostora za jasličnu odgojnu skupinu 20.11.2017.

  Završetkom građevinskih radova te otvorenjem jaslica završio je projekt „Adaptacija dječjeg vrtića „Cvrčak“ – prenamjena prostora za jasličnu odgojnu skupinu“ koji je trajao od 1.8.2017. do 31.10.2017.

  vrtić Adaptacija dječjeg vrtića „Cvrčak“ – prenamjena prostora za jasličnu odgojnu skupinu 29.08.2017.

  Građevinski radovi u sklopu projekta „Adaptacija dječjeg vrtića „Cvrčak“ – prenamjena prostora za jasličnu odgojnu skupinu“ ulaze u završnu fazu.

  Održan 6. Salon fotografije – Minijature Beli Manastir 2014. 16.11.2014.

  Na ovogodišnji 6. po redu Salon minijatura koji je organizirao Foto -kino klub “Baranja – film” u sklopu proslave Dana Grada Belog Manastira odazvao se 91 autor sa 525 fotografija. Izložbu fotografija otvorio je gradonačelnik Belog Manastira Ivan Doboš.

  Počinje 5. međunarodni festival kazališnog stvaralaštva u Belom Manastiru 10.10.2014.

  Beli Manastir domaćin je 5. međunarodnog festivala kazališnog stvaralaštva koji će od 10. do 26. listopada ugostiti amaterska kazališta iz Hrvatske, BiH, Srbije i Slovenije. Predstave će se održati u kazališnoj dvorani Centra za kulturu Grada Belog Manastira.

  Otvoreni Dani srpske kulture u Belom Manastiru 16.09.2014.

  Gradonačelnik Belog Manastira Ivan Doboš i njegov zamjenik Predrag Stojanović protekloga petka nazočili su priredbi kojom su ujedno otvoreni i 17. Dani kulture Srba istočne Slavonije, Baranje i zapadnog Srijema.

  Belomanastirsko kazalište u spotu Jacquesa Houdeka 11.09.2014.

  Povodom nove, 9. kazališne sezone, jedino baranjsko kazalište, smješteno u Belom Manastiru ponudit će zanimljiv program i predstave za djecu i odrasle.
  Kao i svake godine, novu sezonu otvorit će 5.

  Page 1 of 212

  Obavijesti i novosti

   Mapa grada