• Pretraži !

  Novosti

  Održan šahovski turnir povodom Dana Grada Belog Manastira

  11.11.2014.

  Obilježavanje Dana Grada Belog Manastira, započelo je protekle subote 8. studenog brojnim sportskim događanjima. U prostorijama LAG Baranja održan je 54. tradicionalni memorijalani šahovski turnir „Prof. Antun Bubalović“. Tradicionalni turnir je otvorio gradonačenik Belog Manastira Ivan Doboš, te pozdravio sve prisutne u ime Šahovskog kluba te ispred Grada Belog Manastira. Na turniru je sudjelovalo 14 igrača, članova šahovskih klubova i amatera s područja Baranje. Nakon uzbudljivih borbi i odigranih 13. kola poredak na kraju turnira bio je sljedeći:

  1. mjesto: MK Dragutin Tomašić, ŠK Vinogradar 12 bodova
  2. mjesto: Saša Strahija, ŠK Beli Manastir 10 bodova
  3-5. mjesto: MK Milan Đurić ŠK Beli Manastir 9 bodova,
  Vladimir Bjelica, ŠK Beli Manastir 9 bodova, Srećko Cvijanović, ŠK Beli Manastir 9 bodova
  6. mjesto: Lajoš Kodela 8 1/2 bodova

  Između pet kadeta koji su sudjelovali na truniru proglašeni su najsupješniji. To je Aleksandar Jović koji je na kraju zauzeo 9 mjesto sa 6 osvojenih bodova. Najuspješnijim igračima podijeljene su simbolične nagrade.
  Turnir u sahu

  Obavijesti i novosti

   Mapa grada