• 3.1°C
  Partly Cloudy

 • Pretraži !

  Radni sastanak na temu budućih zajedničkih prijava na natječaje za dodjelu bespovratnih sredstava

  Grad Beli Manastir poziva Vas na radni sastanak na temu budućih zajedničkih prijava na natječaje za dodjelu bespovratnih sredstava, odnosno projekata u kojima ćete vi biti prijavitelj, a Grad Beli Manastir partner ili suradnik.
  Cilj sastanka je zajednički dogovor oko procedure prijave i provedbe gore navedenih projekata. Naime, u dosadašnjoj praksi ta procedura nije bila ujednačena te mogućnosti nisu bile jednake za sve potencijalne prijavitelje.
  Kako bismo u budućnosti izbjegli takve situacije, predlažemo radni sastanak u utorak (13. ožujka 2018. godine) u 14:00 sati u Maloj vijećnici Grada Belog Manastira, Kralja Tomislava 53. u Belom Manastiru
  Za potvrdu dolaska, najkasnije do 11. ožujka 2018. godine u 18:00h, molimo ispunite online PRIJAVNICU

  Nadamo se budućoj uspješnoj suradnji.

  Dopis radni sastanak

  Grad Beli Manastir - Uprava

   Mapa grada