Službene stranice Grada Belog Manastira

Služba gradonačelnika i Gradskog vijeća obavlja stručne, administrativne i druge poslove gradonačelnika, Gradskog vijeća i njegovih radnih tijela i stručne poslove za mjesne odbore s područja Grada. Osim navedenih poslova, Služba gradonačelnika i Gradskog vijeća obavlja i protokolarne i informativne poslove, kadrovske, pomoćno-tehničke i ostale zajedničke poslove.


K O N T A K T

Grad Beli Manastir
Kralja Tomislava 53
31300 Beli Manastir

 

K O N T A K T I
Pisarnica
e: pisarnica@beli-manastir.hr

 

v.d. pročelnika
Zdenko Topalović

t: +385 31 710 202
e: zdenko@beli-manastir.hr

 

Viša savjetnica za
normativno-analitičke poslove
Andreja Kovač

t: +385 31 710 204
e: andreja@beli-manastir.hr

 

Administrativna tajnica
Anita Tkalčević

t: +385 31 710 200
e: anita@beli-manastir.hr

 

Referentica za administrativne poslove
Sajonara Findžanović

t: +385 31 710 204
e: sajonara@beli-manastir.hr

 

Referentica za uredsko poslovanje
Jasmina Perger

t: +385 31 710 220
e: j.perger@beli-manastir.hr

 

Spremačica
Rozalija Vereš