Savjetovanja u tijeku

Odluka o socijalnoj skrbi

Upravni odjel za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti izradio je prijedlog Odluke o socijalnoj skrbi kojom se utvrđuju prava socijalne skrbi koja osigurava Grad Beli Manastir (u daljnjem tekstu: Grad), te uvjeti i način njihova ostvarivanja,...

Završena savjetovanja

Nacrt prijedloga Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o stambenom zbrinjavanju određenih struka i zanimanja za čijim radom postoji posebno iskazana potreba na području Grada Belog Manastira

Pravilnik o stambenom zbrinjavanju osoba određenih struka i zanimanja za čijim radom postoji posebno iskazana potreba na području Grada Belog Manastira („Službeni glasnik Grada Belog Manastira“, broj 11/19) donijelo je Gradsko vijeće Grada Belog Manastira na sjednici...

Skip to content