• 15.7°C
    Rain

  • Pretraži !

    Naši kontakti

    Zastava Grada Belog Manastira

    Grad Beli Manastir


    A: Kralja Tomislava 53
    31300 Beli Manastir
    Republika Hrvatska
    T: +385 31 710 200
    MB: 2663155
    OIB: 39912056947

    Ured gradonačelnika

    Gradonačelnik
    Tomislav Rob

    t: +385 31 710 200
    e: gradonacelnik@beli-manastir.hrZAMJENICI GRADONAČELNIKA
    Ivana Bandov Paulić
    t: +385 31 710 200
    e: ivana.bandov.paulic@beli-manastir.hr

    Goran Hes
    t: +385 31 710 200
    e: goran.hes@beli-manastir.hr

    Predrag Stojanović
    t: +385 31 710 200
    e: predrag.stojanovic@beli-manastir.hr

    Administrativni tajnik
    Anita Tkalčević

    t: +385 31 710 200
    e: anita@beli-manastir.hr

    Služba gradonačelnika i Gradskog vijeća

    v.d. pročelnika
    Zdenko Topalović

    t: +385 31 710 202
    e: zdenko@beli-manastir.hrViša savjetnica za
    normativno-analitičke poslove
    Andreja Kovač

    t: +385 31 710 204
    e: andreja@beli-manastir.hr

    Administrativna referentica gradonačelnika
    Anita Tkalčević

    t: +385 31 710 200
    e: anita@beli-manastir.hr

    Referentica za administrativne poslove
    Sajonara Findžanović

    t: +385 31 710 204
    e: sajonara@beli-manastir.hr

    Referentica za uredsko poslovanje
    Radmila Kuhta

    t: +385 31 710 220
    e: radmila@beli-manastir.hr

    Spremačica
    Rozalija Vereš

    Upravni odjel za graditeljstvo i stambeno-komunalne poslove

    e: graditeljstvo@beli-manastir.hrPročelnica
    – Kornelija Pacanović Zvečevac

    t: +385 31 710 209
    e: k.zvecevac@beli-manastir.hr

    Voditeljica pododjela za upravne i imovinsko-pravne poslove
    – Tatjana Novak-Belić

    t: +385 31 710 209
    e: t.novak@bemli-manastir.hr

    Samostalni upravni referent za prostorno uređenje
    – Marko Đurin

    t: +385 31 710 206
    e: marko@beli-manastir.hr

    Viši referent za komunalno uređenje
    – Stipo Brdarić

    t: +385 31 710 208
    e: s.brdaric@beli-manastir.hr

    Viši referent – komunalni redar
    – Ivan Lovrenčić

    t: +385 31 710 208
    e: i.lovrencic@beli-manastir.hr

    Voditeljica pododjela za nominiranje i upravljanje projektima
    – Laura Blagus Tenjeri

    t: +385 31 710 211
    e: l.tenjeri@beli-manastir.hr

    Stručna suradnica za projekte
    – Ana Rebrina

    t: +385 31 710 211
    e: a.rebrina@beli-manastir.hr

    Viša referentica za upravne i imovinsko-pravne odnose
    – Ivana Vadlja Feher

    t: +385 31 710 206
    e: i.feher@beli-manastir.hr

    Upravni odjel za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti

    Pročelnica
    Sonja Veseli

    t: +385 31 710 225
    e: sonja@beli-manastir.hrVoditeljica pododjela za financije i proračun djelatnosti
    Katica Krušelj

    t: +385 31 710 224
    e: katica@beli-manastir.hr

    Viši savjetnik za gospodarstvo i društvene djelatnosti
    Ljubomir Horvat

    t: +385 31 710 207
    e: ljubomir@beli-manastir.hr

    Viši stručni suradnik za gospodarstvo
    – Petar Tokić

    t: +385 31 710 214
    e: petar@beli-manastir.hr

    Referentica za blagajnu i proračunske rashode
    Andrijana Lovrenčić

    t: +385 31 710 223
    e: andrijana@beli-manastir.hr

    Referentica obračuna i naplate prihoda
    Zvezdana Blagojević

    t: +385 31 710 205
    e: zvezdana@beli-manastir.hr

    Referentica obračuna i naplate prihoda
    Marica Knežević

    t: +385 31 710 216
    e: marica@beli-manastir.hr

    Referentica za obračun plaća i naknada


    Kontaktirajte nas

    ✍ Izaberite  
    Vaše ime i prezime  
    Mjesto i adresa stanovanja  
    Kontakt telefon  
    Email  
    Upit/Komentar  
    captcha  

    Tvrtke i ustanove

      rsz_preuzmi_1

      baranjska-cistoca-linkbaranjski-vodovod-linkstanouprava-linkvatrogasna-postrojba-linkbara_logo_hrcentar za kulturuosnovna glazbena skoladjecji vrtic cvrcakgradska knjiznica