Stalna radna tijela

Mandatna komisija

1. Ivan Šutalo, predsjednik,
2. Anka Gregoran, član,
3. Marko Bogatić, član.

Odbor za izbor i imenovanje

1. Siniša Jukopila, predsjednik,
2. Mia Šipek, zamjenica predsjednika,
3. Šandor Juhas, član.

Odbor za Statut i Poslovnik

1. Ivana Bandov Paulić, predsjednik,
2. Boris Slonja, zamjenik predsjednice,
3. Jasna Filipović, član,
4. Marko Bogatić, član,
5. Dejan Jeličić, član.

Odbor za društvene djelatnosti

1. Ivan Vlahović, predsjednik,
2. Nives Peran, zamjenica predsjednika,
3. Spomenka Zgorelec, član,
4. Andrej Jurić, član,
5. Davinija Kusik, član.

Odbor za financije i Proračun

1. Igor Ivković, predsjednik,
2. Denis Čeh, zamjenik predsjednika,
3. Mirela König, član,
4. Jelena Opačić-Matijević, član,
5. Mario Kovač, član.

Odbor za pitanja i zaštitu nacionalnih zajednica i manjina

1. Bogdan Tišma, predsjednik,
2. Duško Mihajlović, zamjenik predsjednika,
3. Ferenc Kovač, član,
4. Aleksandra Dvornić, član,
5. Kristijan Melmajer, član.

Odbor za prostorno uređenje, graditeljstvo, zaštitu čovjekova okoliša i stambeno-komunalne poslove

1. Miroslav Kosanović, predsjednik,
2. Ivan Božić, zamjenik predsjednika,
3. Dražen Majstrenko, član,
4. Andrej Jurić, član,
5. Branko Migles, član.

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova

1. Nina Eman, predsjednica,
2. Claudia Vencel, zamjenica predsjednice,
3. Mirela Kotromanović, član,
4. Sonja Kučera, član,
5. Davinija Kusik, član,

Odbor za dodjelu javnih priznanja

1. Tomislav Rob, predsjednik
2. Marijan Peran, zamjenik predsjednika,
3. Dragana Roškar, član,
4. Šandor Juhas, član,
5. Sonja Kučera, član.

Odbor za gospodarstvo

1. Jadranka Paulić, predsjednica
2. Branko Radonjić, zamjenik predsjednice,
3. Darko Kobijak, član,
4. Mario Kovač, član,
5. Aleksandar Momčilović, član.

Komisija za preimenovanje ulica Grada Belog Manastira

1. Davor Mucić, predsjednik,
2. Darije Tisaj, zamjenik predsjednika
3. Vjekoslav Perišin, član,
4. Kristijan Melmajer, član,
5. Jelena Opačić-Matijević, član.

Skip to content