Na sjednici Gradskog vijeća, Grada Belog Manastira održanoj 30. listopada pod predsjedavanjem Predsjednice Jadranke Sabljak razmatrano je 7. točaka dnevnog reda. Nakon prve točke dnevnoga reda pristupilo se usvajanju izvješća Mandatne komisije povodom stavljanja mandata članova Gradskog vijeća Miroslava Dragaša i Krunoslava Perišina u mirovanje iz osobnih razloga. Određeno je da će gospodina Dragaša mijenjati zamjenica Snježana Vuković, a gospodina Perišina, Josip Burgund koji su ujedno i pred svim članovima vijeća položili prisegu.

Većinom glasova usvojena je Odluka o trećim izmjenama i dopunama Proračuna grada Belog Manastra za 2013.godinu, a projekcijom za 2014. i 2015. godinu. Ovim smanjenjem rebalansa proračuna, planiranih prihoda, iznos je od 39,291.672,31 kuna. Slijedom toga za rashode koji će nastati u 2013. godini osigurava se iznos od 39,229.467,63 kune. O Prijedlogu odluke o dodjeli javnih priznanja Grada Belog Manastira odlučeno je da je ovogodišnja dobitnica Povelje grada za dugogodišnji rad Lidija Šumiga, predložena od strane Osnovne škole Dr. Franjo Tuđman i Društva Naša Djeca iz Belog Manastira.

Skip to content