Dana 17. travnja 2014. godine održana je 9. sjednica Gradskog vijeća Grada Belog Manastira s početkom u 14,00 sati u vijećnici Gradske uprave, Kralja Tomislava 53 u Belom Manastiru.

Na istoj sjednici donesena je Odluka o prihvaćanju godišnjeg obračuna Proračuna Grada Belog Manastira za 2013. godinu kao i Odluka o izmjeni i dopuni Odluke o izboru članova vijeća mjesnih odbora na području Grada Belog Manastira.

Gradsko vijeće dalo je suglasnost na odluke Školskog odbora Umjetničke škole Beli Manastir o iznosu participacije za školsku 2014./2015. godinu i cijeni upisa drugog programa za školsku 2014./2015. godinu.

Gradsko vijeće prihvatilo je Izvješće o godišnjem izvršenju Plana gospodarenja otpadom za Grad Beli Manastir i Izvješće trgovačkog društva Baranjski vodovod d.o.o. Beli Manastir o naplaćenim i utrošenim sredstvima naknade za razvoj u razdoblju siječanj-prosinac 2013. godine.
Službeni glasnik broj 2/14

Skip to content