Sukladno članku 23. Zakona o društveno poticanoj stanogradnji („Narodne novine“, broj 109/01, 82/04, 76/07, 38/09, 86/12 i 7/13) jedinice lokalne samouprave dužne su jednom godišnje dostaviti evidenciju pristiglih zahtjeva za kupnju stana po programu društveno poticane stanogradnje.

U cilju prikupljanja podataka o zainteresiranosti građana Grada Belog Manastira za jedan od programa POS-a, pozivamo sve zainteresirane građane da izraze svoj interes putem ove Ankete.

Anketni obrazac može se preuzeti na web stranicama Grada Belog Manastira: www.beli-manastir.hr ili u Upravnom odjelu za graditeljstvo i stambeno-komunalne poslove Grada Belog Manastira, Ulica kralja Tomislava 53, soba br. 209 u radno vrijeme gradske uprave (ponedjeljak-petak od 7:00-15:00 sati.)

Rok za dostavu popunjenog anketnog upitnika je 31. listopada 2013. godine.

Detaljnije informacije o Programu dostupne su na web stranicama Agencije za pravni promet i posredovanje nekretninama: www.apn.hr

Skip to content