ljeto mladih“Belomanastirsko ljeto mladih” je kulturno turistička manifestacija koja se po prvi put u našem gradu održala 2013. godine, s ciljem oživljavanja grada tijekom ljetnih mjeseci. Manifestacija se održava u srpnju i kolovozu u organizaciji Savjeta mladih Grada Belog Manastira, brojnih udruga s područja grada, institucija, društava, pojedinaca i volontera .“ Belomanastirsko ljeto mladih“ građanima nudi bogat zabavno glazbeni i kulturno umjetnički program, a cilj je da u budućnosti manifestacija preraste u tradicionalni događaj tijekom ljetnih mjeseci. Iako organizirana po prvi put manifestacija nije samo doprinijela zabavnim aktivnostima u gradu, nego je probudila i svijest za uključivanjem mladih u javni život grada te ulaganjem za dobrobit istog.

“Kad se male ruke slože sve se može”, slogan je prvog održanog “Belomanastirskog ljeta mladih” te je tako povodom završetka Belomanastirskog ljeta organizirana i dodjela zahvalnica svima koji su svojim trudom i zalaganjem doprinijeli ovoj manifestaciji.

Skip to content