Izborni rezultati 2021 - Grad Beli Manastir

Gradonačelnik i zamjenik gradonačelnika Grada Belog Manastira

Izborni rezultati – Gradonačelnik i zamjenik gradonačelnika Grada Belog Manastira.pdf

Zamjenik gradonačelnika Grada Belog Manastira iz redova pripadnika srpske nacionalne manjine

Izborni rezultati – Zamjenik gradonačelnika Grada Belog Manastira iz redova pripadnika srpske nacionalne manjine.pdf

Gradsko vijeće Grada Belog Manastira

Izborni rezultati – Gradsko vijeće Grada Belog Manastira.pdf

Biračka mjesta na području Grada Belog Manastira

Gradsko izborno povjerenstvo Grada Belog Manastira donijelo je Rješenje o određivanju biračkih mjesta na području Grada Belog Manastira za predstojeće lokalne izbore, kao i izbore za članice/članove vijeća mjesnih odbora na području Grada Belog Manastira koji se održavaju dana 16. svibnja 2021. godine.

U odnosu na biračka mjesta na prethodnim izborima izmjene su na biračkom mjestu broj 2 u Belom Manastiru, zgrada HVIDRA Baranja, Osječka 118 i biračkom mjestu broj 8 u Belom Manastiru u Osnovnoj školi Dr. Franjo Tuđman, Sv. Martina 16.

Tekst Rješenja o određivanju biračkih mjesta na području Grada Belog Manastira možete preuzeti ovdje.

Kandidacijske i zbirne liste za Lokalne izbore 2021. godine

Gradsko izborno povjerenstvo Grada Belog Manastira objavljuje 30. travnja 2021. godine u 9,00 sati

Kandidacijske i zbirne liste za Lokalne izbore 2021. godine kako slijedi:

  • Pravovaljane kandidacijske liste za izbor članova Gradskog vijeća Grada Belog Manastira i zbirnu listu pravovaljanih kandidacijskih lista za izbor članova Gradskog vijeća Grada Belog Manastira pdf
  • Pravovaljane kandidature za izbor gradonačelnika i zamjenika gradonačelnika Grada Belog Manastira i zbirnu listu pravovaljanih kandidatura za izbor gradonačelnika i zamjenika gradonačelnika Grada Belog Manastira pdf
  • Pravovaljane kandidature za izbor zamjenika gradonačelnika Grada Belog Manastira iz reda pripadnika srpske nacionalne manjine i zbirnu listu pravovaljanih kandidatura za izbor zamjenika gradonačelnika Grada Belog Manastira iz reda pripadnika srpske nacionalne manjine pdf

 

Skip to content