Predsjednik Gradskog vijeća Grada Belog Manastira Igor Pavelić sazvao je 23. sjednicu Gradskog vijeća Grada Belog Manastira za utorak 13. veljače 2024. godine u 15,00 sati. Sjednica će se održati u vijećnici Grada Belog Manastira, Kralja Tomislava 53, a poziv za sjednicu možete preuzeti ovdje.

Građani i pravne osobe dužni su pismeno najaviti svoju nazočnost odnosno nazočnost svojih predstavnika na sjednici Vijeća najkasnije dva dana prije održavanja sjednice. Građani su dužni navesti svoj broj važeće osobne iskaznice, a pravne su osobe dužne navesti imena i prezimena osoba koje će biti nazočne sjednici te ovlaštenje, odnosno punomoć da dolaze u ime pravne osobe.

Najave nazočnosti fizičke i pravne osobe mogu podnijeti na e-mail adresu: sajonara@beli-manastir.hr .

U slučaju prijave većeg broja građana, predsjednik Vijeća vodit će računa o redoslijedu prijava te s obzirom na redoslijed prijava izdati dopuštenje za nazočnost na sjednici.

Grad Beli Manastir

Skip to content