Grad Beli Manastir sufinancirati će nabavku školskih potrebština za učenike osnovnih škola koji imaju prebivalište na području Grada Belog Manastira do iznosa od 300,00 kuna po učeniku.
Predmet sufinanciranja ne mogu biti školske torbe i športska oprema. Roditelji učenika moći će preuzeti navedeni novac od kraja mjeseca kolovoza nadalje u dane koji će biti objavljeni naknadno putem medija.
Roditelji učenika moći će preuzeti navedeni novac od 4. do 15. rujna 2017. godine u vremenu od 9 do 13 sati u prostorijama Gradske uprave, ul Kralja Tomislava 53., soba 234 na prvom katu.
Da bi ostvarili pravo na sufinanciranje, roditelji moraju prilikom preuzimanja novca predočiti osobnu iskaznicu i račun za kupljene školske potrebštine (pribor, radne bilježnice i udžbenici). Ukoliko je račun manji od 300,00 kuna, ostvariti će sufinanciranje u visini iznosa predočenog računa.

Skip to content