U sklopu obilježavanja Dana otvorenih vrata udruga koji su održani od 5.do 7. lipnja 2014. godine, udruge su, organiziranjem različitih aktivnosti, u prostorima udruga ili izvan njih predstavile svoj rad. U Gradu Belom Manastiru i ove godine obilježavanju Dana otvorenih vrata udruga pridružile su se udruge Mirovna grupa Oaza, Projekt građanske demokratske inicijative – P.G.D.I., udruga roditelja i djece Pčelice, udruga devet života iz Osijeka u suradnji Veterinarske stanice Beli Manastir i Skloništa za napuštene životinje i ostale udruge. Neke od njih posjetio je i gradonačelnik Belog Manastira Ivan Doboš i njegov zamjenik Predrag Stojanović.
Cilj je građanima i široj javnosti približiti programe i projekte od interesa za opće dobro koje provode udruge u Hrvatskoj. Više fotografija pogledajte na Grad Beli Manastir – gradska uprava.

pcelice

Skip to content