U organizaciji Turističke zajednice Baranje održan je još jedan Božićni sajam u Belom Manastiru. Na sajmu su i ovoga puta svoje proizvode izložile brojne udruge, obrtnici, obiteljska poljoprivredna gospodarstva i mnogi drugi. Brojni posjetitelji uživali su uz pravi božićni ugođaj u samom srcu grada, u raznovrsnoj i bogatoj ponudi raznih suvenira domaćih proizvoda, zimnice, kolača, kuhanog vina, božićnih ukrasa i prikladnih poklona za blagdane. Osim bogate gastroponude, za posjetitelje je pripremljen i raznovrsni kulturno-zabavni program. Posjetiteljima su se predstavili Teatar apsurda, Udruga mladih Grabovac, s predstavom „Okret za pokret“. Ugođaju su značajan doprinos dali i Umjetnička škola Beli Manastir izvodeći prigodne božićne pjesme. Zatim publici se predstavio i Župni zbor crkve Uzvišenja sv. Križa iz Branjinog Vrha pjevajući u duhu Božića. U božićnom raspoloženju zaplesao je i Skok klub Beli Manastir. Osim spomenutog mnogi su uživali u romantičnoj vožnji fijakerima koju je omogućila Konjogojska Udruga “Baranja”, Branjin Vrh. Božićni sajam posjetili su i gradonačelnik Belog Manastira Ivan Doboš i zamjenik župana Osječko – baranjskog Dragan Vulin.

U blagdanskom ozračju uspješno je održan još jedan Božićni sajam u našem gradu s kojim je ujedno završena i ovogodišnja višednevna manifestacija “Advent u Baranji”. Djelić atmosfere s Božićnog sajma donosimo u foto albumu na našoj Facebook stranici.

Skip to content