Jučer, 7 studenog u prostorijama male gradske vijećnice održano je smotriranje pripadnika postrojbe – Tima civilne zaštite opće namjene Grada Belog Manastira. Smotriranje je održano s ciljem popune postrojbe i odabira pripadnika, njihove provjere odaziva, neposredne ocjene sposobnosti svakog pripadnika, prikupljanje potrebnih podataka i informacija vezanih za pripadnost civilnoj zaštiti, potpisivanje izjave o prihvaćanju prava i obveza pripadnika te priopćavanje rasporeda u postrojbu, upoznavanjem sa sustavom zaštite i spašavanja, dužnostima i zadaćama pripadnika postrojbi civilne zaštite, ustrojem, osposobljavanjem i opremanjem kao i načinom pozivanja i mobilizacije.

Na sastanku su bili prisutni gradonačelnik Ivan Doboš i njegovi suradnici Marko Bogatić i Zoran Kranjčec, vd. pročelnika Službe gradonačelnika i Gradskog vijeća Zdenko Topalović te pripadnici tima i povjerenici CZ.

Skip to content