Organizatori Land Art Festival – SLAMA pozivaju sve zainteresirane osobe koje su u mogućnosti biti na raspolaganju od 4. do 10. kolovoza, točnije za vrijeme trajanja festivala, da se prijave na natječaj za volontere koj je otvoren od 18. do 31. srpnja. Za prijavu na natječaj potrebno je poslati biografiju na e – mail: barbara.kunovac@gmail.com

Nadalje, svim volonterima će biti osiguran dnevni obrok i piće, uvid u organizacijsku strukturu festivala, neprocjenjivo iskustvo, osiguran ulaz na završnu svečanost i upis aktivnosti u volontersku knjižicu.

Vremenski raspon volontiranja biti će ovisno o zadacima i mogućnostima u sklopu priprema i samog tijeka festivala, te se sastoji od različitih faza i oblika rada.

Volonteri na festivalu pridonose cjelokupnoj realizaciji programa i od samog početka su bitan segment organizacije. Uz kreativno druženje i rad, potiče se umjetnička i ekološka svijest i njeguje tradicija i baština našega podneblja. Sudjelovanjem u ostvarivanju projekta volonteri razvijaju razne vještine, otkrivaju skrivene talente i stječu nova i nezaboravna iskustva.slama

Skip to content