Partnerski sporazum, Žepće 2013U Žepču (BIH) u četvrtak, 31. listopada 2013 godine potpisane su partnerske izjave između Razvojne agencije Žepče, Udruge NVO EKO – Leonardo iz Lopara i gradonačelnika Grada Belog Manastira Ivana Doboša. Potpisanim partnerskim izjavama definira se suradnja navedene organizacije i grada te udruge NVO EKO – Leonardo iz Lopara u projektu prekogranične suradnje EU _ IPA prekogranični program Hrvatska – Bosna i Hercegovina 2007 – 2013 pod službenim nazivom CONTOURE – Creating cross border area of tourism excellence. Točnije zajedničke suradnje u stvaranju zajedničkog gospodarskog prostora i zajedničke turističke ponude kroz razvoj multifunkcionalnih staza, podprojekt Multifunkcionalne staze na brdu banska kosa.

Partnerski sporazum, Žepće 2013Ispred Razvojne agencije Žepče izjavu je potpisala gđa. Branka Janko, a svečanosti potpisivanja nazočio je i načelnik Općine Žepče Mato Zovko te belomanastirski dogradonačelnik Zoran Kranjčec.

Glavni nositelj projekta je Razvojna agencija Žepče, a partneri uz Grad Beli Manastir su: TZ Baranje sa hrvatske strane te NVO EKO – Leonardo Priboj i Udruženje ¨Spori turizam¨ Žepče sa strane BIH.

Skip to content