Provjera znanja i sposobnosti vezano uz raspisani oglas za prijam u službu referenta za blagajnu i proračunske rashode u Upravni odjel za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti Grada Belog Manastira na određeno vrijeme, 1 izvršitelj/ica, koji je objavljen kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područna služba Osijek, Ispostava Beli Manastir, te na web-stranici Grada Belog Manastira www. beli-manastir.hr

Testiranje kandidata prijavljenih na oglas koji ispunjavaju formalne uvjete oglasa održat će se dana 10. siječnja 2014. godine s početkom u 09,00 sati u prostorijama vijećnice Grada Belog Manastira, u Belom Manastiru, ulica Kralja Tomislava 53. I kat.

Kandidati koji pristupe testiranju, dužni su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu, radi identifikacije.

Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti, smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Testiranje provodi Povjerenstvo za provedbu oglasa.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete oglasa s kojima će se provesti testiranje:

1. Snežana Gerdešić, Beli Manastir, Kralja Tomislava 18

2. Aleksandra Dvornić, Beli Manastir, Alojzija Stepinca 8

3. Danka Hudić, Čeminac, Matije Gupca 37

Skip to content