Upravni odjel za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti izradio je prijedlog Odluke o isplati jednokratnog energetskog dodatka korisnicima mirovine (dalje: Odluka) kojom se uređuje se isplata jednokratnog novčanog primanja korisnicima mirovine ostvarene u obveznom mirovinskom osiguranju koji imaju prebivalište na području Grada Belog Manastira radi ublažavanja posljedica porasta cijena energenata.

Pozivamo zainteresiranu javnost da prouči prijedlog Odluke te u razdoblju od 31. kolovoza do 1. listopada 2022. godine dostavi svoje prijedloge i mišljenja o istom na e-mail: petar@beli-manastir.hr ili poštom na adresu Grad Beli Manastir, Kralja Tomislava 53, Beli Manastir.

Po isteku roka za dostavu mišljenja i prijedloga, Gradonačelnik Grada Belog Manastira utvrdit će Prijedlog Odluke o isplati jednokratnog energetskog dodatka korisnicima mirovine koji će uputiti Gradskom vijeću Grada Belog Manastira na usvajanje.

U obrazloženju Prijedloga Odluke bit će sadržan i sažetak o provedenom savjetovanju sa zainteresiranom javnošću.

Nacrt Odluke o isplati jednokratnog energetskog dodatka korisnicima mirovine možete preuzeti ovdje.

Obrazac za dostavu prijedloga i mišljenja možete preuzeti ovdje.

Izvješće o provedenom postupku savjetovanja s javnošću možete preuzeti ovdje.

Skip to content