Grad Beli Manastir poziva Vas na radni sastanak na temu budućih zajedničkih prijava na natječaje za dodjelu bespovratnih sredstava, odnosno projekata u kojima ćete vi biti prijavitelj, a Grad Beli Manastir partner ili suradnik.
Cilj sastanka je zajednički dogovor oko procedure prijave i provedbe gore navedenih projekata. Naime, u dosadašnjoj praksi ta procedura nije bila ujednačena te mogućnosti nisu bile jednake za sve potencijalne prijavitelje.
Kako bismo u budućnosti izbjegli takve situacije, predlažemo radni sastanak u utorak (13. ožujka 2018. godine) u 14:00 sati u Maloj vijećnici Grada Belog Manastira, Kralja Tomislava 53. u Belom Manastiru
Za potvrdu dolaska, najkasnije do 11. ožujka 2018. godine u 18:00h, molimo ispunite online PRIJAVNICU

Nadamo se budućoj uspješnoj suradnji.

Dopis radni sastanak

Skip to content