Dana 12.9.2017. godine grad Beli Manastir posjetio je saborski zastupnik Veljko Kajtazi. Tom prilikom sastao se s predstavnicima Grada Belog Manastira, zamjenikom gradonačelnika Goranom Hesom i potpredsjednikom Gradskog vijeća Grada Belog Manastira Davorom Gotalom. Sastanku su nazočili i voditelj Službe – Regionalnog ureda Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje Miroslav Kosanović, predsjednica Saveza Roma u Republici Hrvatskoj “KALI SARA” Suzana Krčmar te predstavnici Vijeća romske nacionalne manjine i udruga Roma s područja grada i županije.
Tema sastanaka bio je položaj Roma u zajednici te njihova integracija. Saborski zastupnik Veljko Kajtazi pohvalio je dosadašnji rad predstavnika romske nacionalne manjine te najavio daljnje jačanje suradnje i zajedničke aktivnosti i projekte s predstavnicima i Gradom.

Sastanak s predstavnicima romske nacionalne manjine

Sastanak s predstavnicima romske nacionalne manjine 1

Skip to content