Poštovane građanke i građani Grada Belog Manastira i susjednih naselja,

Uz logističku pomoć gradske uprave Grada Belog Manastira studenti kliničari Pravnog fakulteta Osijek dana 27. svibnja 2024. godine održati će terenski klinički posjet Gradu Belom Manastiru.

Tijekom terenskog kliničkog posjeta studenti će pružati pravnu pomoć u vidu općih pravnih informacija i pravnih savjeta.

Ukoliko imate pravnih pitanja i pravne probleme iz domene građanskog, radnog, obiteljskog, upravnog prava ili drugih pravnih područja pozvani ste dana 27. svibnja 2024. godine slobodno pristupiti u prostor gradske uprave Grada Belog Manastira na adresi Kralja Tomislava 53 u vremenu između 9:30-12:00h.

Tijekom navedenog vremena studenti će primati i razgovarati s građanima te nastojati svakom ponaosob, na temelju prezentirane dokumentacije ili usmeno iznesenog stanja pružiti potrebne informacije i razmotriti pravne aspekte njihovog problema.

Do-viđenja u Belom Manastiru dana 27. svibnja 2024. godine!

Studenti i voditelj Pravne klinike Pravnog fakulteta u Osijeku – 

Klinike za besplatnu pravnu pomoć OSIJEK PRO BONO

Skip to content