Grad Beli Manastir i tvrtka Kneževi parkovi d.o.o. i ove godine su postigli dogovor o financiranju sezonskih ulaznica za djecu osnovnoškolske dobi s područja Grada Belog Manastira. Naime, Grad Beli Manastir će ponovno financirati dječje sezonske ulaznice za sportsko-rekreacijski centar Kneževi Vinogradi za sve zainteresirane belomanastirske osnovnoškolce. Sezonske ulaznice mogu podići roditelji ili skrbnici učenika uz predočenje svoje osobne iskaznice i dokazu o statusu roditelja odnosno skrbnika (rodni list) za učenika za kojeg se podiže ulaznica. Ulaznice se mogu podići svakim radnim danom od 18. lipnja do 1. srpnja 2019. godine u vremenu od 10:00 do 15:00 sati u prostorijama Gradske uprave Grada Belog Manastira, Kralja Tomislava 53, soba 220, a sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona 031/ 710 220.

Skip to content