Pozivaju se svi zainteresirani kandidati za sudjelovanje u Popisu stanovništva, kućanstava i stanova u Republici Hrvatskoj 2021. godine da se prijave za posao popisivača ili kontrolora u drugoj fazi provedbe Popisa. Druga faza provedbe Popisa, u kojoj će sudjelovati popisivači i kontrolori, provest će se od 27. rujna do 17. listopada 2021. godine. Iznimno, Popis će se moći provoditi najdulje do 29. listopada 2021. godine ako se ustanovi da do 17. listopada 2021. godine nisu popisane sve jedinice.

Rok za podnošenje prijava jest od 23. lipnja do 15. srpnja 2021. godine. Kandidat može samo jedanput popuniti prijavu. Pri popunjavanju prijave obvezan je priložiti obostrano skeniranu fotokopiju osobne iskaznice.

Više o uvjetima za prijavu kao i opisu poslova popisivača i kontrolora na Popisu stanovništva, kućanstava i stanova u Republici Hrvatskoj 2021. godine možete pronaći u tekstu Javnog poziva.
Skip to content