Gradsko izborno povjerenstvo Grada Belog Manastira objavljuje 30. travnja 2021. godine u 9,00 sati

Kandidacijske i zbirne liste za Lokalne izbore 2021. godine kako slijedi:

 

  • Pravovaljane kandidacijske liste za izbor članova Gradskog vijeća Grada Belog Manastira i zbirnu listu pravovaljanih kandidacijskih lista za izbor članova Gradskog vijeća Grada Belog Manastira pdf
  • Pravovaljane kandidature za izbor gradonačelnika i zamjenika gradonačelnika Grada Belog Manastira i zbirnu listu pravovaljanih kandidatura za izbor gradonačelnika i zamjenika gradonačelnika Grada Belog Manastira pdf
  • Pravovaljane kandidature za izbor zamjenika gradonačelnika Grada Belog Manastira iz reda pripadnika srpske nacionalne manjine i zbirnu listu pravovaljanih kandidatura za izbor zamjenika gradonačelnika Grada Belog Manastira iz reda pripadnika srpske nacionalne manjine pdf
Skip to content