Nakon provedenog postupka pregleda pravodobnih i urednih prijava na Javni poziv za podnošenje prijava za stambeno zbrinjavanje osoba određenih struka i zanimanja za čijim radom postoji posebno iskazana potreba na području Grada Belog ManastiraPovjerenstvo za donošenje odluka o odabiru korisnika kadrovskih stambenih jedinica na području Grada Belog Manastira donosi i objavljuje sljedeće liste korisnike kadrovskih stambenih jedinica po grupama zanimanja, odnosno po djelatnostima sukladno Pravilniku o stambenom zbrinjavanju osoba određenih struka i zanimanja za čijim radom postoji posebno iskazana potreba na području Grada Belog Manastira (“Službeni glasnik Grada Belog Manastira” br. 11/19, 9/20, 11/21 i 5/23):

Lista korisnika za A grupu zanimanja

Lista korisnika za B grupu zanimanja

Lista korisnika za C grupu zanimanja

Lista korisnika za D grupu zanimanja

Odluka o odabiru korisnika kadrovskih stambenih jedinica

Skip to content