11.04.2019.

Grad Beli Manastir provodi postupak jednostavne nabave ograničenim prikupljanjem ponuda radova na izgradnji otresnica na izlazu poljskih puteva na javne i nerazvrstane ceste na području prigradskih naselja Branjin Vrh i Šumarina kojom prilikom je na adrese tri gospodarska subjekta uputio pisani poziv na dostavu ponuda u predmetnom postupku s pripadajućim prilozima. Cjelovita dokumentacija potrebna za izradu ponude se nalazi u prilogu.

Rok za dostavu ponuda je 17. travnja 2019. godine do 13:00 sati.

Dokumentacija za nabavu radova na izgradnji otresnica na izlazu poljskih puteva na javne i nerazvrstane ceste na području prigradskih naselja Branjin Vrh i Šumarina

Troškovnik za izvođenje radova na izgradnji otresnica u prigradskim naseljima Branjin Vrh i Šumarina

Grafički prikaz lokacija u Branjinom Vrhu

Grafički prikaz lokacija u Šumarini

 

 

Skip to content