Grad Beli Manastir od 27. listopada 2020. godine radi provođenja mjera za sprječavanje širenja virusa SARS-CoV-2 prioritetno prima sve upite i zahtjeve iz svog djelokruga rada putem e-maila ili telefonom.

Molimo sve građane da ne ulaze u prostorije Gradske uprave Grada Belog Manastira ukoliko to nije nužno.

Ukoliko imate upit ili zahtjev iz djelokruga Upravnog odjela za graditeljstvo i stambeno-komunalne poslove molimo Vas da se obratite na telefon broj 710-206 ili e-mail adresu graditeljstvo@beli-manastir.hr 

Ukoliko imate upit ili zahtjev iz djelokruga Upravnog odjela za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti molimo Vas da se obratite na telefon broj 710-205 ili 710-215 ili e-mail adresu zvezdana@beli-manastir.hr 

Ukoliko imate upit ili zahtjev prema Službi gradonačelnika i Gradskog vijeća molimo Vas da se obratite na telefon broj 710-200 ili e-mail adresu informacije@beli-manastir.hr 

Telefonske brojeve i e-mail adrese svakog službenika Grada Belog Manastira možete pronaći na internet stranici Grada Belog Manastira https://www.beli-manastir.hr 

 

 

Skip to content