UMIROVLJENICI

Obavještavaju se umirovljenici s područja Grada Belog Manastira koji su se opredijelili  za primitak putem pošte/na ruke, da će isplata jednokratne novčane pomoći-uskrsnice biti vršena 31. ožujka 2023. godine (petak) od 9 do 13 sati u prostoru na Gradskoj tržnici u Belom Manastiru.

Isplate umirovljenicima koji su se opredijelili za isplatu na tekući račun započinju od ponedjeljka 27. ožujka 2023. godine.

KORISNICI ZAJAMČENE MINIMALNE NAKNADE

Obavještavaju se korisnici zajamčene minimalne naknade s područja Grada Belog Manastira koji naknadu primaju u iznosu od 331,80 EUR ili manje da će isplata jednokratne novčane pomoći-uskrsnice biti vršena 29. i 30. ožujka 2023. godine (srijeda i četvrtak) od 9 do 13 sati u prostoru na Gradskoj tržnici u Belom Manastiru.

Skip to content