Grad Beli Manastir i ove godine sufinancira nabavku školskih potrepština za školsku godinu 2023/2024. s iznosom do 40 EUR po učeniku. Pravo na sufinanciranje ostvaruju svi učenici osnovnih škola s područja Grada Belog Manastira i prigradskih naselja koji imaju prebivalište na području Grada Belog Manastira/prigradskih naselja

Za ostvarenje prava na sufinanciranje roditelji prilikom preuzimanja iznosa trebaju predočiti osobnu iskaznicu i račun/račune za kupljene školske potrepštine (udžbenike, radne bilježnice, bilježnice i ostali školski pribor).

Roditelji učenika iznos mogu preuzeti od ponedjeljka 4. rujna 2023. godine do petka 8. rujna 2023. godine u vremenu od 9 do 13 sati na tržnici u Belom Manastiru pored prostorija za plaćanje gradskih režija, a od ponedjeljka 11. rujna do srijede 4. listopada 2023. godine u Upravnom odjelu za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti na I. katu, Kralja Tomislava 53 u vremenu od 9 do 13 sati. 

Skip to content