Grad Beli Manastir i ove godine sufinancira nabavku školskih potrepština za školsku godinu 2021/2022. s iznosom do 300 kuna po učeniku.

Pravo na sufinanciranje ostvaruju svi učenici osnovnih škola s područja Grada Belog Manastira i prigradskih naselja koji imaju prebivalište na području Grada Belog Manastira/prigradskih naselja.

Za ostvarenje prava na sufinanciranje roditelji prilikom preuzimanja iznosa trebaju predočiti osobnu iskaznicu i račun/račune za kupljene školske potreštine (udžbenike, radne bilježnice, bilježnice i ostali školski pribor).

Roditelji učenika iznos mogu preuzeti od ponedjeljka 6. rujna 2021. godine do petka 10. rujna 2021. godine  u vremenu od 9 do 13 sati na tržnici u Belom Manastiru pored prostorija za plaćanje gradskih režija , a od ponedjeljka 13. rujna do petka 17. rujna 2021. godine u Upravnom odjelu za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti na I. katu, Kralja Tomislava 53 u vremenu od 9 do 13 sati.

Skip to content