Grad Beli Manastir i ove godine sufinancira nabavku školskih potrepština za školsku godinu 2022/2023. s iznosom do 300,00 kuna po učeniku.

Pravo na sufinanciranje ostvaruju svi učenici osnovnih škola s područja Grada Belog Manastira i prigradskih naselja koji imaju prebivalište na području Grada Belog Manastira/prigradskih naselja.

Za ostvarenje prava na sufinanciranje roditelji prilikom preuzimanja iznosa trebaju predočiti osobnu iskaznicu i račun/račune za kupljene školske potreštine (udžbenike, radne bilježnice, bilježnice i ostali školski pribor).

Roditelji učenika iznos mogu preuzeti od ponedjeljka 5. rujna 2022. godine do četvrtka 8. rujna 2022. godine  u vremenu od 9 do 13 sati na tržnici u Belom Manastiru pored prostorija za plaćanje gradskih režija , a od petka 9. rujna do 5. listopada 2022. godine u Upravnom odjelu za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti na I. katu, soba 234, Kralja Tomislava 53 u vremenu od 9 do 13 sati.

Skip to content