Svečano potpisivanje ugovora o financiranju projekata i programa udruga za 2018. godinu održat će se u četvrtak, 5. travnja 2018. godine, u 10 sati, u maloj vijećnici Grada Belog Manastira, Kralja Tomislava 53. Molimo da na potpisivanje dođe osoba ovlaštena za zastupanje udruge te da ponese službeni pečat.

Udruge kojima su odobrena manja sredstva od traženih moraju prethodno uskladiti prijavne obrasce s iznosom odobrenih sredstava. Ovim putem pozivamo sve predstavnike udruga koje još nisu uskladile prijavne obrasce da se, radi usklađivanja, jave najkasnije do srijede, 4. travnja 2018. godine, u Upravni odjel za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti, soba 233. Udruge koje ne usklade prijavne obrasce s iznosom odobrenih sredstava neće moći potpisati ugovor.

Skip to content