Obavještavamo umirovljenike s područja Grada Belog Manastira i naselja (Branjin Vrh, Šumarina i Šećerana) da je povodom predstojećih božićnih blagdana Grad Beli Manastir i ove godine osigurao sredstva za isplatu jednokratne novčane potpore – božićnice umirovljenicima s mjesečnim iznosom mirovine od 398,16 EUR i manje u iznosu od 30 EUR. Isplata će biti obavljena od 4. prosinca do 15. prosinca 2023. godine na tekući račun ili osobnom podjelom (ovisno što je odabrano prilikom prethodnih isplata).

Ovim putem pozivamo nove umirovljenike (u međuvremenu od Uskrsa ostvarili pravo na mirovinu) ili umirovljenike kod kojih je došlo do druge promjene u mirovini (prelazak na obiteljsku mirovinu i slično) da najkasnije do 8. prosinca 2023. godine podnesu zahtjev za isplatu jednokratne novčane pomoći uz dokumentaciju (osobna iskaznica, IBAN i zadnji odrezak ili rješenje o mirovini) na adresi Gradske uprave, I kat, Kralja Tomislava 53, Beli Manastir, soba 220, svakim radnim danom od 7 do 15 sati ili na e-mail: bozicnice@beli-manastir.hr .

Skip to content