Upravni odjel za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti izradio je prijedlog Odluke o socijalnoj skrbi kojom se utvrđuju prava socijalne skrbi koja osigurava Grad Beli Manastir (u daljnjem tekstu: Grad), te uvjeti i način njihova ostvarivanja, korisnici socijalne skrbi i postupak za ostvarivanje tih prava.

Pozivamo zainteresiranu javnost da prouči prijedlog Odluke o socijalnoj skrbi i u razdoblju od 5. lipnja do 6. srpnja 2019. godine dostavi svoje prijedloge i mišljenja o istom na e-mail: petar@beli-manastir.hr ili poštom na adresu Grad Beli Manastir, Kralja Tomislava 53, Beli Manastir.

Po isteku roka za dostavu mišljenja i prijedloga, Gradonačelnik Grada Belog Manastira utvrdit će Prijedlog Odluke o socijalnoj skrbi koji će uputiti Gradskom vijeću Grada Belog Manastira na usvajanje.

U obrazloženju Prijedloga Odluke o socijalnoj skrbi bit će sadržan i sažetak o provedenom savjetovanju sa zainteresiranom javnošću.

Nacrt Odluke o socijalnoj skrbi možete preuzeti ovdje.

Obrazac za dostavu prijedloga i mišljenja možete preuzeti ovdje.

Izvješće o javnom savjetovanju možete preuzeti ovdje.

Skip to content