Hrvatske autoceste su u postupku ugovaranja financiranja radova na izgradnji autoceste Beli Manastir – most Halasica sa “Europskom bankom za obnovu i razvoj” (EBRD), sukladno čijim uvjetima se provodi “Akcijski plan za zaštitu okoliša i društveno-ekonomskih pitanja”.

Sastavni dio navedenog plana je osiguravanje uvida lokalnom stanovništvu
tokom izgradnje autoceste te odgovaranje na eventualne upite, zahtjeve, primjedbe i sl,.., (npr. upiti tipa pristup poljoprivrednim parcelama tokom
izgradnje, eventualne pojačane buke, prašine,…)

Procjena okolišnih i društvenoekonomskih utjecaja prema projektnom zadatku EBRD – Analiza neslaganja i paket dokumentacije za objavljivanje – Projekt cestovne infrastrukture A skupine za završetak autoceste na Koridoru Vc u Hrvatskoj

Akcijski plan za zaštitu okoliša i društvenoekonomskih pitanja

Okvirni plan izvlaštenja zemljišta i preseljavanja

NE-TEHNIČKI SAŽETAK

PLAN ANGAŽIRANJA ZAINTERESIRANIH STRANA

Obrazac pritužbe

Pritužbe slati na graditeljstvo@beli-manastir.hr.

Skip to content