U sklopu obilježavanja Dana grada Belog Manastira, od 07. do 09. studenog u nastavno sportskoj dvorani u Belom Manastiru, održano je 22. Višebojsko i Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u ženskoj i muškoj sportskoj gimnastici, te 14. završnica Kupa Hrvatske u ženskoj i muškoj sportskoj gimnastici. U dvodnevnim natjecanjima nastupilo je 400-injak gimnastičara i gimnastičarki iz cijele Hrvatske, u A, B, i C programima. Među natjecateljima bili su i reprezentativci Marijo Možnik, Andrej Korostevljev i Tomislav Marković, te reprezentativke Tina Erceg i Tijana Tkalčec. Prvenstvo u sportskoj gimnastici je prigodnim riječima otvorio gradonačelnik Belog Manastira Ivan Doboš. Uz gradonačelnika svečanosti su nazočili i njegovi suradnici, Predrag Stojanović, Marko Bogatić i Zoran Kranjčec te predsjednica Gradskog vijeća Jadranka Sabljak. Više fotografija s održanog natjecanja pogledajte na našoj Facebook stranici.

Skip to content