„Rezultate natječaja za dodjelu stipendija Grada Belog Manastira studentima za akademsku godinu 2019/2020 možete preuzeti na poveznicama u nastavku:

1) Stipendije za studente koji se obrazuju za deficitarna zanimanja

2) Stipendije za nadarene studente

3) Stipendije s osnova socijalnog statusa i

4) Stipendije za studente koji su djeca hrvatskih branitelja i stradalnici Domovinskog rata

Molimo studente kojima se dodjeljuju stipendije da u Upravni odjel za gospodarstvo, proračun, financije i društvene djelatnosti Grada Belog Manastira dostave broj vlastitog bankovnog računa (IBAN), svaki radni dan od 7 do 15 sati osobno (soba 233, I. kat) ili putem e-pošte na adresu petar@beli-manastir.hr.  

O datumu svečanog potpisivanja stipendijskih ugovora studenti kojima se dodjeljuju stipendije bit će pravovremeno obaviješteni.

Studente koji su u međuvremenu ostvarili pravo na stipendiju iz drugih izvora i ne žele sklopiti stipendijski ugovor s Gradom Belim Manastirom, molimo da se o istome očituju pisanim putem (Grad Beli Manastir, Kralja Tomislava 53, 31300 Beli Manastir) ili putem e-pošte na adresu petar@beli-manastir.hr.“

Skip to content