REZULTATI NATJEČAJA:

  1.  Natječaj za dodjelu stipendija za studente koji se obrazuju za deficitarna zanimanja
  2.  Natječaj za dodjelu stipendija za nadarene studente
  3. Natječaj za dodjelu stipendija s osnova socijalnog statusa
  4. Natječaj za dodjelu stipendija za studente koji su djeca hrvatskih branitelja i stradalnici Domovinskog rata

Pozivaju se studenti koji su dobili stipendiju na potpisivanje stipendijskog ugovora, od srijede 13. prosinca do srijede 20. prosinca 2023. godine između 7 i 15 sati, u Grad Beli Manastir, Kralja Tomislava 53, I. kat, soba 230 (e-pošta: petar@beli-manastir.hr , telefon: 031 710 214).

IZMJENE REZULTATA NATJEČAJA (27.12.2023. GODINE):

  1. Natječaj za dodjelu stipendija za studente koji se obrazuju za deficitarna zanimanja
  2. Natječaj za dodjelu stipendija za nadarene studente
  3. Natječaj za dodjelu stipendija s osnova socijalnog statusa
  4. Natječaj za dodjelu stipendija za studente koji su djeca hrvatskih branitelja i stradalnici Domovinskog rata

Sukladno izmjenama rješenja o dodjeli stipendija, pozivaju se svi novi dobitnici stipendija na potpis ugovora o stipendiranju u Grad Beli Manastir, Kralja Tomislava 53, soba 230. Prilikom potpisa ugovora studenti trebaju predočiti IBAN broj bankovnog računa.

Skip to content