Drage naše sugrađanke i sugrađani,
2020. godina ostat će nam u sjećanju po brojnim izazovima i neočekivanim situacijama, no isto tako i po uspješno ostvarenim i započetim projektima koji mijenjaju vizuru i kvalitetu života u našemu gradu.
2020. godina također nas je podsjetila kolika je važnost našega zdravlja te koliko veliko srce ima naš narod u trenucima neočekivanih prirodnih nepogoda.
Ovu tešku godinu ipak završavamo s osjećajem ponosa zbog solidarnosti i dobrote naših ljudi te spoznaje kako ni u problemu niti u radosti nismo sami.
Vatrometa večeras ne će biti iz solidarnosti s našim prijateljima pogođenim potresom na Banovini, koronavirus je i dalje ovdje, stoga vas pozivam da budete odgovorni i dostojanstveni u dočeku Nove 2021. godine. S novim danom doći će nam i nova nada kako će nevolje koje su nas snašle konačno završiti.
U svoje ime, te u ime svih djelatnika gradske uprave, iz sveg srca vam želim sretnu i uspješnu Novu 2021. godinu, ispunjenu zdravljem i srećom u krugu vaše obitelji i prijatelja!
Tomislav Rob
gradonačelnik
Skip to content